آموزش

بهترین وی پی ان برای بازی

بهترین وی پی ان برای بازی

بسیاری از بازی‌های آنلاین فیلتر هستند و شما برای استفاده از آن‌ها مجبور به دورزدن این فیلترها و استفاده از وی پی ان خواهید بود. در میان سرویس‌های مختلف بهترین فیلترشکن برای بازی چیست و این وی پی ان مخصوص بازی چه ویژگی‌های شاخصی دارد که آن را به بهترین وی پی ان برای بازی تبدیل کرده است.

در ادامه مقاله به این موضوعات می‌پردازیم و بهترین فیلترشکن برای بازی را به شما معرفی می‌کنیم و ویژگی‌های کلیدی آن‌ها را بیان می‌کنیم تا بتوانید آن‌ها را بشناسید و بهترین فیلترشکن برای پینگ بازی را به راحتی انتخاب کنید.

عواملی که باید در هنگام انتخاب بهترین فیلترشکن برای بازی به آن‌ها دقت کنید؟

مهم‌ترین عواملی که باید در هنگام انتخاب بهترین فیلترشکن برای بازی به آن‌ها توجه کنید، شامل موارد زیر می‌شود:

سرعت

سرعت VPN مهم‌ترین عامل در انتخاب بهترین وی پی ان برای بازی است. تاخیر زیاد و سرعت پایین می‌تواند تجربه شما در هنگام بازی را به طور کامل خراب کند. در هنگام بازی باید سرعت بالایی داشته باشید تا بتوانید با دیگر افراد رقابت کنید و پیروز شوید. یک وی پی ان مناسب برای بازی به شما کمک می‌کند تا بتوانید پینگ بازی را پایین بیاورید، البته این موضوع به سرور مورداستفاده شما وابسته است. بنابراین باید به این عامل در هنگام انتخاب بهترین وی پی ان برای بازی توجه کنید.

حریم خصوصی

دومین فاکتور، حریم خصوصی است. حریم خصوصی شمل باید در هنگام بازی‌کردن حفظ شود و از آن به خوبی محافظت شود. با این کار شما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که فعالیت‌های پنهان می‌ماند و دچار حملات DDoS  و دیگر موارد تهدیدکننده نخواهید شد. شما باید اطمینان حاصل کنید که VPN انتخابی دارای استانداردهای رمزگذاری قوی و ویژگی‌های حریم خصوصی ضروری مانند محافظت در مقابل نفوذ DNS و قابلیت Kill switch است.

شبکه

برای تجربه یک بازی خوب، باید از فیلترشکنی استفاده کنید که تعداد سرور زیاد در کشورهای مختلف داشته باشد. به این صورت می‌توانید در جاهای مختلف به راحتی و با سرعت بالا به فیلترشکن متصل شوید و بازی خودتان را انجام دهید. به همین دلیل باید در هنگام انتخاب فیلتر شکن مخصوص بازی و خرید vpn به این موضوع توجه لازم را داشته باشید.

پشتیبانی

برخورداری از پشتیبانی خوب برای یک وی پی ان برای بازی لازم است؛ زیرا به شما کمک می‌کند تا وجود مشکل در هنگام اتصال به وی پی ان یا به وجودآمدن سوال در مورد نحوه اتصال به آن را به راحتی و با کمک پشتیبان حل و فصل کنید. بنابراین باید به دنبال وی پی ان هایی باید باشید که پشتیبانی خوبی داشته باشند و برای اتصال در پلتفرم‌های مختلف راهنماهای مختلف داشته باشند  و شما بتوانید از طریق تلگرام یا چت سایت با آن‌ها ارتباط بگیرید. به این صورت می‌توانید از اتصال درست و سریع به فیلترشکن اطمینان کافی حاصل کنید و در این جهت مشکلی نداشته باشید.

بهترین فیلترشکن برای بازی

1. Dorvpn

DorVPN مسلماً بهترین تجربه استفاده از وی پی ان برای بازی‌کردن را به شما می‌دهد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید وی پی ان  است. این برنامه از OPenvpn، Cisco، V2ray و Ikev2 استفاده می‌کند که سرعت و امنیت بالایی دارند و به شما کمک می‌کند تا به راحتی بازی‌های آنلاین خودتان را انجام دهید. همچنین این وی پی ان در مقابل نفوذ DNS از شما محافظت می‌کند و دارای قابلیت Kill switch است. این قابلیت کمک می‌کند تا در صورت قطع‌شدن اینترنت، وی پی ان شما نیز قطع شود تا کسی نتواند تشخیص دهد، شما در حال استفاده از فیلترشکن هستید.

این وی پی ان همچنین دارای تعداد سرورهای مناسب در کشورهای مختلفی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید در هرجایی به راحتی وی پی ان را روشن کنید و از آن برای بازی‌کردن آنلاین استفاده کنید. این برنامه از پشتیبانی بسیار خوبی نیز برخوردار است و شما می‌توانید مشکلات مختلف خودتان را با پشتیبان‌های دور وی پی ان مطرح کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن حل و فصل شود.

2. NordVPN

این فیلترشکن، یکی از بهترین وی پی ان ها برای بازی به شمار می‌آید و فرآیند نصب بسیار ساده‌ای دارد. تعداد سرورهای این فیلترشکن زیاد است و در کشورهای مختلفی قرار دارد تا اتصال شما را در مکان‌های مختلف را به طور کامل تضمین کند. این فیلترشکن، هیچگونه اطلاعاتی را ذخیره نمی‌کند و حریم خصوصی شما به طور کامل رعایت می‌شود. به این صورت هکرها یا افراد دیگر نمی‌توانند به راحتی این داده‌های حساس و مهم را به دست بیاورند و از آن‌ها بهره ببرند.

این برنامه دارای قابلیت Kill switch است که بعد از قطع اینترنت، وی پی ان شما را به طور کامل قطع می‌کند تا کسی نتواند متوجه استفاده از وی پی ان توسط شما شود. محافظت در برابر نفوذ DNS و پشتیبانی مناسب دیگر ویژگی‌های این وی پی ان به شمار می‌آید. شما می‌توانید مشکلات خودتان را با پشتیبان در میان بگذارید و در سریع‌ترین زمان ممکن آن‌ها را حل و فصل کنید. همچنین این برنامه دارای ضمانت وجه 30 روزه است و شما می‌توانید از این قابلیت نیز استفاده کنید.

3. SurfShark

یکی از بهترین فیلترشکن ها برای بازی، SurfShark است. تعداد سرورهای این برنامه  3200 است و شما می‌توانید با استفاده از آن با دستگاه‌های نامحدودی بازی کنید و از این جهت مشکلی نخواهید داشت.

هنگام استفاده از این فیلترشکن به طور کامل حریم خصوصی شما حفظ می‌شود و هیچ داده‌ای ذخیره نمی‌شود. این فیلترشکن از رمزگذاری استاندارد AES-256  استفاده می‌کند و به هیچ فرد دیگری اجازه نمی‌دهد تا به داده‌های شما دسترسی داشته باشد. همچنین این فیلترشکن ای پی شما را به خوبی مخفی می‌کند تا هکرها نتوانند آن را به راحتی پیدا کنند و شما را مورد هدف حملات  DDoS قرار دهند.

بزرگ‌ترین نقطه این وی پی ان، پشتیبانی ضعیف آن است که در صورت مشکل شما نمی‌توانید آن را به راحتی حل و فصل کنید و باید دردسر زیادی بکشید.

DorVPN؛ بهترین فیلترشکن برای بازی

بهترین فیلتر شکنی که می‌توانید برای بازی استفاده کنید، دوروی پی ان است؛ زیرا هم سرعت سرور بالایی دارد، امنیت مناسبی دارد و از پشتیبانی بسیار خوبی برخوردار است. همچنین دارای قابلیت‌های متعددی از جمله Kill switch است. این قابلیت برای حفظ حریم خصوصی شما و جلوگیری از لورفتن استفاده  شما از وی پی ان کاربردی است. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم، فرصت را از دست ندهید و همین الان برای خرید فیلتر شکن دور اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *