آموزش

از کجا وی پی ان بخرم؟

وقتی صحبت از VPN ها می‌شود، گزینه‌های متفاوتی برای استفاده وجود دارد که برای انتخاب میان آن‌ها، شما باید آن‌ها را بشناسید. ما وی پی ان‌های مختلفی را بررسی کردیم تا بتوانیم بهترین گزینه‌ها را براساس عملکرد، سرعت و امنیت پیدا کنیم و به شما معرفی کنیم. در ادامه می‌توانید این وی پی ان‌ها را مشاهده کنید و طبق هدف و نیاز خودتان  بهترین سایت خرید فیلترشکن را بیابید. پس تا انتهای این متن همراه ما باشید.

در هنگام انتخاب بهترین سایت خرید فیلترشکن باید به چه نکاتی دقت کرد؟

آزمایش، مقایسه و رتبه بندی VPN ها کار دشواری است. به همین دلیل باید در هنگام انجام آن‌ها دقت زیادی کرد. در ادامه مهم‌ترین فاکتورهایی که در هنگام انجام این کار در نظر گرفتیم را بیان خواهیم کرد تا آن‌ها را بشناسید و در این جهت مشکلی نداشته باشید.

سرعت

سرعت عامل مهمی است. به طور کلی استفاده از وی پی ان، باعث می‌شود تا سرعت اینترنت شما کمی کاهش یابد، بنابراین باید در هنگام وی پی ان به سرعت فیلترشکن توجه کنید و گزینه‌ای را انتخاب کنید که سرعت بالایی داشته باشد تا این موضوع را به خوبی حل کند. برای بررسی سرعت، ابتدا سرعت اینترنت خودمان بدون وی پی ان را بررسی کردیم و در ادامه این کار را با استفاده از وی پی ان نیز به انجام رساندیم تا بتوانیم به خوبی تغییر سرعت را متوجه شویم.

امنیت

امنیت یکی دیگر از عوامل مهم است، به اگر از آن برای مخفی‌کردن فعالیت‌های خودتان در مرورگر استفاده می‌کنید. ما برای بررسی امنیت وی پی ان، روی هر برنامه آزمایش‌های مختلف مربوط به نشت آدرس IP را انجام دادیم.

 تست‌های نشت WebRTC

با انجام این تست ما می‌توانستیم، اطمینان پیدا کنیم که فیلترشکن موردنظر می‌تواند قابلیت پیگیری آی پی شما توسط مرورگرها را به طور کامل مسدود کند.

تست نشت  DNS

این تست بررسی می‌کند که VPN از یک سرور DNS خصوصی استفاده می‌کند و دی ان اس شما به طور کامل محافظت می‌شود.

بررسی آدرس  IP 

این تست بررسی می‌کند که VPN با موفقیت آدرس IP شما را از طریق تونل‌سازی تغییر می‌دهد.

عملکرد

موضوع دیگری که توسط ما مورد بررسی قرار گرفت، عملکرد وی پی ان‌ها است. این موضوع در هنگام خرید فیلترشکن مهم است و باید به آن توجه زیادی کرد. در واقع باید بررسی کرد که فیلترشکن مربوطه قادر به دوزدن چه نوع محدودیت‌هایی است و می‌تواند کدام سایت را برای شما باز کند. ما این کار را انجام دادیم.

بهترین سایت خرید فیلترشکن

1. DorVPN

چیزی که باید در مورد رمزگذاری VPN بدانید این است که پروتکل مورد استفاده وی پی ان وابسته است. این وی پی ان از اکثر پروتکل‌ها شامل WireGuard و OPenvPN استفاده می‌کند و دارای رمزگذاری AES 256 یتی است. استفاده از این استاندارد رمزگذاری باعث می‌شود تا امنیت بسیار بالایی داشته باشد و شما بتوانید با خیال راحت، با استفاده از آن تحریم‌های مختلف را دور بزنید و از جهت هک‌شدن دغدغه‌ای نداشته باشید.

همچنین این وی پی ان سرعت بسیار بالایی دارد و شما در هنگام استفاده از آن برای دورزدن تحریم‌ها یا مسدودیت‌ها با مشکلی روبه‌رو نمی‌شوید و می‌توانید با سرعت بسیار بالا این کار را انجام دهید. وجود قابلیت KillSwitch باعث می‌شود تا در صورت قطع‌شدن وی پی ان، اینترنت شما نیز قطع شود و به این صورت کسی نتواند به راحتی تشخیص دهد که شما از وی پی ان برای گشت و گذار در اینترنت استفاده می‌کند. این موضوع اهمیت زیادی دارد، زیرا حریم خصوصی شما را به طور کامل حفظ می‌کند و از این جهت به شما اطمینان می‌دهد.

همچنین تعداد سرورهای زیاد این فیلترشکن و تنوع بالای آن به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی از هر مکانی با استفاده از این وی پی ان، محدودیت‌های موجود را دور بزنید. این وی پی ان در هنگام استفاده شما، آی پی سیستم شما را به طور کامل مخفی می‌کند تا هکرها نتوانند آن را پیدا کنند و برای هک‌کردن سیستمتان از آن بهره ببرند. قیمت این فیلترشکن نسبت به دیگر وی پی ان، مقرون به صرفه‌تر است و به شما در جهت صرفه‌جویی اقتصادی در هنگام خرید VPN نیز کمک خواهد کرد. بنابراین توصیه می‌کنیم، برای خرید وی پی ان دور، وقت را تلف نکنید و همین الان اقدام کنید.

2. NORDVPN

اگر به دنبال یک وی پی ان قوی می‌گردید، باید به سراغ نرد وی پی ان بیایید. این وی پی ان دارای تعداد سرورهای زیاد با تنوع بالا است که به شما اجازه می‌دهد تا بدون مشکل در مناطق مختلف از آن برای دورزدن مسدودی‌ها استفاده کنید. از نظر سرعت، این فیلترشکن در جایگاه ویژه‌ای قرار دارد و شما با استفاده از آن در این جهت مشکل خاصی نخواهید داشت. امنیت بالا دیگر مشخصه این فیلترشکن به شمار می‌آید.

استفاده از استاندارد رمزگذاری مناسب باعث می‌شود تا کسی نتواند شما را مورد حمله قرار دهد. همچنین تغییر آی پی و پنهان‌کردن توسط این وی پی ان باعث می‌شود تا حریم خصوصی شما به طور کامل حفظ شود و اشخاص دیگر نتوانند متوجه استفاده شما از وی پی ان برای دورزدن تحریم‌های مختلف شود.

3. Surfshark

با استفاده از این وی پی ان می‌توانید بدون دغدغه با استفاده از دستگاه‌های مختلف خودتان مسدودی‌ها را دور بزنید و به سایت‌های مختلفی مانند نتلفیکس، شبکه‌های اجتماعی مختلفی دسترسی داشته باشید. استفاده از پروتکل‌های مختلف اتصال کمک می‌کند تا برای اتصال با استفاده از این فیلترشکن به اینترنت مشکلی نداشته باشید.

همچنین این فیلترشکن سرعت بسیار بالایی دارد و از استاندارد رمزگذاری مناسبی برخوردار است. برخورداری از استاندارد رمزگذاری مناسب کمک می‌کند تا امنیت شما در هنگام اتصال حفظ شود. همچنین آی پی شما توسط این وی پی ان مخفی می‌شود تا حریم شخصی شما به طور کامل حفظ شود و هکرها نتوانند از آی پی دستگاه شما برای حملات خودشان بهره ببرند که موضوع بسیار مهمی است و باید به آن توجه کنید.

DORVPN؛ بهترین سایت خرید فیلترشکن

اگر به دنبال بهترین سایت خرید VPN هستید، باید به سراغ دور بیایید. زیرا امنیت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است و دارای قیمت مقرون به صرفه و مناسب است. بنابراین توصیه می‌کنیم که همین الان برای خرید وی پی ان دور اقدام کنید و وقت را تلف نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *