آموزش

معرفی بهترین فیلترشکن در سال 2023 ؟

بهترین فیلترشکن در سال 2023

این روزها خیلی از سایت ها در خصوص معرفی بهترین فیلترشکن در سال 2023 مطالب زیادی منتشر می کنند اما هر منبع خبری یکی از این فیلترشکن ها را به عنوان بهترین فیلترشکن معرفی می کند. امروز ما در دور وی پی ان به این موضوع خواهیم پرداخت.

بهترین فیلترشکن در سال 2023 ؟

در حال حاضر بهترین فیلترشکن ها نظر اکثریت کاربران فضای مجازی فیلترشکن است که اتصالی مداوم و بدون قطعی با سرعت انتقال بالای دیتا داشته باشد.

بنابراین آن دست از فیلترشکن ها که در سال 2023 از سرعت نسبتا بالایی برخوردارند و موقع اتصال به اینترنت بدون دردسر برای کاربران کار می کنند در ظاهر به نظر می رسد که جز بهترین فیلترشکن ها باشند ، اما در واقع این دو مشخصه نمی تواند شاخصه ای برای انتخاب بهترین فیلترشکن در سال 2023 باشد.

معرفی dorvpn یکی از بهترین فیلترشکن در سال 2023 ؟

در این میان موضوع حفظ حریم خصوصی و محافظت از دادهای کاربران در کنار اتصالی مداوم و بدون قطعی با سرعت انتقال بالای دیتا هست که می تواند یک فیلتر شکن را همانند dorvpn.com در این لیست محبوب قرار دهد.

دور وی پی ان یکی از پرطرفدارترین و بهترین فیلترشکن ها از نظر کاربران فضای مجازی است که سرعت فوق العاده این فیلترشکن به ویژه در کشور ما مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

اپلیکیشن فیلترشکن DORVON می توان به راحتی بر روی گوشی های اندروید و IOS نصب و شرایط را برای استفاده کاربران از فیلترشکن قدرتمند ، پر سرعت و البته امن آن مهیا نماید.

همچنین دور وی پی ان در حالی قابلیت دسترسی آزاد و آسان را به سایت ها و شبکه های اجتماعی و همچنین نرم افزار های فیلترشده به کاربرانش خواهد داد که این سرویس را با حجم نامحدود و با سرورهای قدرتمند ارائه می دهد.

اپلیکیشن فیلترشکن dorvpn در بین فیلترشکن محبوب و قدرتمند کاربران ایرانی قرار دارد و بر روی سیستم عامل IOS آیفون و سیستم عامل اندروید قابلیت دسترسی آسان را دارد.

امنیت فوق بالای این dorvpn نه تنها توجه کاربران بسیار زیادی ایرانی را به خود جلب کرده است بلکه هدف این فیلترشکن محافظت از کاربران خود در برابر حملات ترافیکی و هک است.

این سایت غیر از dorvpn.com نمی تواند باشد، پس با خیالی آسوده با نصب اپلیکیشن DORVPN سه روز فیلترشکن رایگان استفاده کن و اگر قصد خرید وی پی ان داری دور بهترین گزینه می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *