آموزش

بهترین وی پی ان برای یوتیوب

بهترین وی پی ان برای یوتیوب

برای YouTube در خیلی از کشورها از جمله اتیوپی، ایران، ترکمنستان، کره شمالی و چین توسط دولت‌ها و ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) محدودیت وجود دارد. همچنین در این شبکه اجتماعی، تبلیغات زیادی وجود دارد که آزاردهنده است. این محدودیت‌ها و تبلیغات را با استفاده از یک vpn برای یوتیوب می‌توان حل کرد. در واقع یک فیلترشکن خوب آی پی شما را تغییر می‌دهد و به این صورت این پلتفرم را دور می‌زند تا نتواند متوجه مکان اصلی شما شود.

اما تمامی وی پی ان‌ها برای این منظور مناسب نیستند. به همین دلیل و برای کمک به شما در انتخاب فیلترشکن مناسب، در ادامه بهترین وی پی ان ها برای یوتیوب را به شما معرفی می‌کنیم.

چگونه یک vpn برای یوتیوب انتخاب کنیم؟

در ادامه مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب بهترین فیلتر شکن برای یوتیوب و خرید فیلتر شکن را معرفی خواهیم کرد تا آن‌ها را بشناسید و بتوانید انتخاب آن‌ها راحت‌تر انجام دهید:

قابلیت استریمینگ

شما باید vpn برای یوتیوب انتخاب کنید که قابلیت استریمینگ داشته باشد. این وی پی ان باید بتواند مکان جغرافیایی آی پی شما را تغییر دهد و به این صورت محدودیت‌های جغرافیایی را به طور کامل از بین ببرد.

قابلیت حذف تبلیغات

وی پی ان برای یوتیوب مناسب است که بتواند به طور کامل تبلیغات را حذف کند تا شما بتوانید مزاحمت تبلیغات استریم کنید.

عملکرد قوی

وی پی ان باید سرعت بالایی داشته باشد و از روش‌های اتصالی مانند WireGuard استفاده کند تا شما با افت سرعت در هنگام استفاده مواجه نشوید.

قیمت مناسب

هنگامی که می‌خواهید به پرسش چه فیلتر شکنی برای یوتیوب خوبه، پاسخ دهید، باید قیمت فیلترشکن را در نظر بگیرید. وی پی ان باید قیمت مقرون به صرفه و مناسبی نسبت به امکاناتش داشته باشد.

بهترین vpn برای یوتیوب

وی پی ان برای یوتیوب

ما وی پی ان‌ های متعددی را آزمایش کردیم تا بتوانیم، مناسب‌ترین گزینه‌ها را پیدا کنیم. در ادامه می‌توانید این فیلترشکن‌ها را مشاهده کنید:

1. DorVPN

این برنامه، یکی از بهترین گزینه‌های برای یوتیوب و خرید وی پی ان است و می‌‌تواند به شما اجازه دهد تا بدون محدودیت از این پلتفرم استفاده کنید. شما با استفاده از این وی پی ان، می‌توانید به راحتی استریم کنید و مشکلی در این زمینه نخواهید داشت.

این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا مکان جغرافیایی خودتان را تغییر دهید و در هر جایی از یوتیوب به راحتی استفاده کنید. این وی پی ان، دارای قابلیت Kill switch است که در صورت قطع وی پی ان، اینترنت را نیز قطع خواهد کرد تا کسی نتواند متوجه استفاده شما از فیلترشکن شود. همچنین این برنامه از استاندارد رمزگذاری AES-256 استفاده می‌کند. استفاده از این استاندارد، می‌تواند امنیت شما را بسیار بالا ببرد.

این وی پی ان، از روش‌هایی مانند WireGuard استفاده می‌کند که باعث می‌شود تا سرعت بالایی در هنگام استفاده از آن برای یوتیوب داشته باشید و با افت سرعت مواجه نخواهید شد.

2. NORD VPN

NordVPN یکی از بهترین VPN ها برای یوتیوب است،زیرا می‌تواند تحریم‌ها و محدودیت‌ها را به خوبی دور بزند و تبلیغات را مسدود کند تا شما هنگام استریم اذیت نشوید. همچنین تعداد و تنوع بسیار بالای سرورهای این فیلترشکن باعث می‌شود تا شما بتوانید به راحتی از هر مکانی به یوتیوب وصل شوید و از این جهت مشکلی نداشته باشید. تعداد این سرورها 6300 ها در 111 کشور دنیا است.

این برنامه فیلترشکن از استاندارد رمزگذاری قدرتمند AES-256 استفاده می‌کند. این استاندارد غیرقابل هک است و از این جهت نیاز تا دغدغه‌ای داشته باشید. همچنین این وی پی ان دارای kill switch قدرتمندی است که در صورت قطع‌شدن یکدفعه‌ای و ناگهانی فیلترشکن، اینترنت شما را نیز قطع خواهد کرد تا کسی متوجه حضور شما با استفاده فیلترشکن نشود.

این وی پی ان برای یوتیوب از پروتکل اختصاصی NordLynx استفاده می‌کند. این پروتکل سرعت بسیار بالا است و در هنگام اتصال به یوتیوب به طور متوسط 90 درصد سرعت اولیه را حفظ می‌کند و شما می‌توانید بدون مشکل به استریم محتوای خودتان در یوتیوب بپردازید. از این برنامه می‌توانید 7 روز به صورت آزمایشی رایگان استفاده کنید و بعد اقدام آن کنید. همچنین پس از خرید، دارای 30 روز ضمانت بازگشت وجه است تا در صورت پشیمان‌شدن بتوانید به راحتی پول خودتان را پس بگیرید.

3. Surfshark

از Surfshark می‌توانید روی تعداد دستگاه‌های نامحدودی جهت رفع محدودیت‌های جغرافیایی یا مسدودی‌های یوتیوب انجام دهید و به این پلتفرم بسیار قوی متصل شوید و از آن به راحتی استفاده کنید. این برنامه علاوه برای رفع این محدودیت‌ها، همچنین تبلیغات را نیز به طور کامل حذف می‌کند تا در هنگام استریم‌کردن توسط آن‌ها اذیت نشوید.

این فیلترشکن دارای 3200 سرور در بیش 100 کشور دنیا است و به این صورت شما می‌توانید بدون مشکل از یوتیوب در مکان‌ها جغرافیایی مختلف استفاده کنید و از این جهت با مشکلی روبه‌رو نخواهید شد. سرعت این فیلترشکن بسیار بالا است و در هنگام استفاده از آن برای رفع محدودیت‌های یوتیوب سرعت به هیچ عنوان افت نخواهد کرد و نیازی به نگرانی از این جهت نیست. زیرا این برنامه از روش اتصال WireGuard استفاده می‌کند. این روش اتصال سرعت بسیار بالایی دارد و می‌توانید تا 86 درصد سرعت اولیه در هنگام اتصال به یوتیوب را حفظ کند.

این vpn برای یوتیوب از  استاندارد رمزگذاری 256 بیتی استفاده می‌کند که به راحتی قابل هک‌کردن نیست. همچنین این برنامه از یک Kill switch بسیار قوی برخوردار است. این قابلیت در هنگام قطع وی پی ان، اینترنت را نیز قطع خواهد کرد تا افراد دیگر یا هکر نتوانند متوجه شوند، شما در حال استفاده از فیلترشکن برای اتصال به یوتیوب هستید. به این صورت حریم شخصی شما حفظ خواهد شد. شما می‌توانید 7 روز رایگان از این فیترشکن استفاده کنید و بعد اقدام به تهیه آن کنید. همچنین پس از تهیه نیز 30 روز بازگشت وجه دارد تا بتوانید در صورت نیاز، پول خودتان را پس بگیرید و از این برنامه فیلترشکن دیگر استفاده نکنید.

DorVPN؛ بهترین وی پی ان برای یوتیوب

اگر به دنبال وی پی ان مناسب برای یوتیوب می‌گردید، دور وی پی ان بهترین گزینه برای خرید vpn است و می‌تواند نیاز‌های مختلف شما را برطرف کند. زیرا هم از روش‌های اتصال سریع مانند WireGuard استفاده می‌کند و هم از استاندارد رمزگذاری و امکانات امنیتی دیگر مانند Kill switch برخوردار است که امنیت شما را در هنگام استفاده از آن برای یوتیوب را به طور قابل‌توجهی بالا می‌برد تا دیگر برای استفاده از این پلتفرم یا استریم‌کردن در آن مشکلیس نداشته بلاشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *