آموزش

بهترین فیلتر شکن برای پابجی

بهترین فیلتر شکن برای پابجی

انتخاب یک وی پی ان مناسب و غیررایگان کمک می‌کند تا تاخیر و خطاهای اتصال هنگام انجام بازی پابجی به حداقل خودش برسد. اما پیداکردن بهترین فیلتر شکن برای پابجی میان وی پی ان‌های مختلف کاری سخت است. به همین دلیل ما برنامه‌های مختلف فیلتر شکن پابجی موبایل را مورد بررسی قرار دادیم تا بتوانیم بهترین وی پی ان برای پابجی با کم‌ترین پینگ را به شما معرفی کنیم.

بهترین فیلترشکن برای پابجی

1. DorVPN

با وجود سرعت مناسب و پابدار DorVPN شما می‌توانید پابجی را با کم‌ترین اختلال ممکن بازی کنید. دلیل این موضوع استفاده این برنامه فیلترشکن از ، Cisco، V2ray و Ikev2 است که بهترین روش‌های تونل‌زنی برنامه‌های محدودشده به شمار می‌آیند. پینگ این وی پی ان در هنگام استفاده از برای بازی پابجی بسیار پایین است. به همین دلیل کم‌ترین تاخیر ممکن را در هنگام به کارگیری آن خواهید داشت.

همچنین میزان مصرف باتری در هنگام استفاده از این فیلترشکن نیز بسیار پایین است و شما می‌توانید با شارژ متوسط مقدار بیش‌تر بازی کنید.

قابلیت‌های کلیدی

  • این فیلترشکن از پشتیبانی مناسبی برخوردار است و شما می‌توانید به راحتی تمامی مشکلات خودتان را در ساع‌های مختلف روز برطرف کنید.
  • این فیلترشکن دارای Kill switch است که در هنگام قطع‌شدن وی پی ان، اینترنت شما را قطع می‌کند تا کسی نتواند استفاده از وی پی ان را تشخیص دهد. همچنین از شما در مقابل نشت IP/DNS محافظت می‌کند تا کسی نتواند به داده‌های شما دسترسی پیدا کند.

2. CyberGhost 

CyberGhost تعداد سرور بالایی برای بازی به شما می‌دهد که این موضوع به شما امکان می‌دهد تا بتوانید در هر شرایطی به وی پی ان متصل شوید و پابجی بازی کنید. سرورهای این فیلترشکن به طور مرتب آزمایش می‌شوند و به روز می‌گردند تا حداکثر سازگاری را با بازی پابجی داشته باشند.

این فیلترشکن از شما در مقابلنشت DNS/IP محافظت می‌کند و دارای قابلیت Kill switch  است. این قابلیت کمک می‌کند تا کسی در هنگام قطع‌شدن وی پی ان تشخیص دهد که از وی پی ان استفاده می‌کنید. این موضوع در هنگام بازی به صورت اشتراکی بسیار مهم است؛ زیرا در این زمان امنیت کم‌تری دارید. همچنین دارای پشتیبانی 24/7 است. به این صورت شما امکان رفع مشکلات خودتان در سریع‌ترین زمان ممکن را خواهید داشت.

این فیلترشکن، قیمت بالایی دارد که یکی از نقاط ضعف اصلی آن به شمار می‌آید. البته می‌توانید به مدت 45 روز رایگان از این وی پی ان استفاده کنید.

ویژگی‌های کلیدی

  • شما با استفاده از این وی پی ان می‌توانید به 7 دستگاه‌های مختلف متصل شوید. این ویژگی زمانی که به طور همزمان در چند دستگاه مختلف در حال بازی هستید، کاربردی است و به شما کمک می‌کند تا بدون خروج از سیستم‌های مختلف بتوانید به بازی خودتان ادامه دهید؛
  • این برنامه از پروتکل WireGuard CyberGhost استفاده می‌کند که باعث می‌شود تا سرعت بسیار بالایی داشته باشد و شما بتوانید راحت‌تر پابجی بازی کنید.

3. Private Internet Access

سرعت سرورهای بسیار بالا است و همین موضوع باعث می‌شود، حتی در ساعت‌های اوج ترافیک نیز بتوانید به راحتی پابجی بازی کنید و مشکلی نداشته باشید. این فیلترشکن از مسدودکننده تبلیغات برخوردار است و بنابراین در هنگام بازی پابجی هیچگونه تبلیغ آزاردهنده‌ای را نخواهید دید. همچنین این برنامه از پشتیبانی 24/7 برخوردار است که به شما امکان می‌دهد تا تمامی مشکلات خودتان را در سریع‌ترین زمان ممکن حل و فصل کنید.

یکی از نقاط ضعف اصلی این برنامه، تنظیمات پیچیده آن است. این موضوع باعث می‌شود تا اگر بخواهید تنظیمات را برای بازی پابجی تغییر دهید، دچار مشکل شوید.

ویژگی‌های کلیدی

  • این وی پی ان از WireGuard استفاده می‌کند که کمک می‌کند تا در هنگام بازی‌کردن پابجی سرعت بالا و پینگ بسیار پایینی را تجربه کنید؛

بهترین فیلتر شکن برای پابجی

معیارهای انتخاب بهترین فیلترشکن برای پابجی

ما در هنگام بررسی فیلترشکن‌های مناسب برای پابجی، یکسری فاکتورها را در نظر گرفتیم که در ادامه این فاکتورها را برای شما بیان می‌کنیم تا شما هم بتوانید نسبت به این معیارهای خرید وی پی ان آگاه شوید:

تعداد سرور زیاد

هرچه تعداد سرور وی پی ان بالاتر باشد، شانس شما برای پیداکردن سرور مناسب برای رفع فیلتر پابجی بالاتر خواهد بود. به همین دلیل ما فیلترشکن‌هایی را مورد بررسی قرار دادیم که تعداد سرور مناسبی داشته باشند.

سرعت بالا سرورهای فیلترشکن

یکی از کلیدی‌ترین معیارها برای انتخاب بهترین فیلتر شکن برای پابجی و خرید VPNسرعت است. سرعت بالاتر به معنی تاخیر کم‌تر در هنگام بازی پابجی است. بنابراین ما در هنگام بررسی سرورها آن را مدنظر قرار دادیم.

امنیت بالا

شما باید از وی پی ان استفاده کنید که امنیت بسیار بالایی داشته باشد و بتواند از محافظت خوبی از دادهای شما انجام دهد. وی پی ان باید از رمزگذاری AES 256 برخوردار باشد، در مقابل نفوذ و نشت IP/DNS مقاوم باشد و از قابلیت Kill switch  برخوردار باشد.

سازگاری با دستگاه‌های مختلف

فیلترشکن موردنظر باید با تمامی دستگاه‌های اندروید، ویندوزی، مک و ای او اس، سازگاری داشته باشد و شما باید بتوانید به راحتی و با استفاده از این برنامه روی این دستگاه بازی پابجی انجام دهید و مشکلی در این زمینه نداشته باشید. به همین دلیل ما این موضوع را در هنگام بررسی بهترین وی پی ان برای پابجی در نظر گرفتیم.

قیمت مقرون به صرفه

وی پی ان باید نسبت به امکانات، قیمت مقرون به صرفه و مناسبی داشته باشد. ما این موضوع را نیز در زمان مقایسه در نظر گرفتیم.

پشتیبانی مشتری

برنامه رفع فیلتر پابجی باید پشتیبانی خوبی داشته باشد تا شما در هر لحظه مشکلات خودتان را حل کنید و در زمان بازی‌کردن اذیت نشوید. در واقع وی پی ان هایی با پشتیبانی 24/7 دارای این ویژگی هستند که در ادامه چند مورد از آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

DorVPN؛ بهترین وی پی ان برای پابجی

بهترین فیلترشکن برای PUBG، دوروی پی ان است، زیرا سرعت بسیار بالایی برخوردار است و دارای تعداد سرورهای مناسبی است. همچنین این برنامه دارای تنظیمات بسیار ساده‌ای است و به همین دلیل شما می‌توانید راحت و آسان آن را راه بیندازید و مشکلی در این زمینه نخواهید داشت. همچنین امنیت این فیلترشکن نیز بسیار بالا است و در هنگام بازی‌کردن پابجی کسی نمی‌تواند به داده‌های مختلف شما دسترسی پیدا کند. بنابراین توصیه می‌کنیم، وقت را تلف نکنید و همین الان برای خرید فیلتر شکن Dor اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *