آموزش

بهترین فیلترشکن برای ایران کدام ها هستند؟

در ایران دسترسی به اینترنت به شدت توسط دولت محدود می‌گردد. سایت‌هایی مانند فیسبوک، ایکس (توئیتر سابق)، تلگرام، واتس‌اپ و رسانه‌های خبری مسدود هستند و دولت به صورت مداوم روی فعالیت مردم در اینترنت نظارت می‌کند. اگر می خواهید به ایران سفر کنید یا به دنبال دسترسی به وب سایت‌های مسدود شده هستید، باید خرید vpn قدرت‌مند و کاربردی را در دستور کار خود قرار دهید.

برای کمک به شما در جهت یافتن بهترین فیلترشکن برای ایران، موارد مختلفی را تست کردیم تا بتوانید بهترین موارد آن‌ها را در این مقاله به شما معرفی کنیم. در ادامه لیستی از بهترین VPN های ایران در سال 2024 را برای شما آماده کردیم تا در این جهت دغدغه یا چالشی نداشته باشید و بتوانید به راحتی از سایت‌های محدودشده استفاده کنید.

چرا به وی پی ان در ایران نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید هنگام استفاده از اینترنت ایران، آزادی داشته باشید و بتوانید از سایت‌های مختلف استفاده کنید، باید خرید فیلتر شکن را در دستور کار خود قرار دهید. زیرا در ایران دسترسی به شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام، تلگرام و ایکس و بسیاری از سایت‌های خبری و غیرخبری مسدود است و شما امکان استفاده از آن‌ها را ندارید.

به طور کلی، اینترنت در ایران به شدت تحت نظارت و کنترل دولت یا سایر نهادهای قدرت‌مند است، تا جایی که ابراز عقاید مخالف یا مخالف می‌تواند برای شما مشکلاتی ایجاد کند. روزنامه‌نگاران در ایران باید به ویژه استفاده از VPN را برای برقراری ارتباط امن در نظر داشته باشند. همچنین اگر در فکر سفر به ایران هستید، باید استفاده از وی پی ان خوب را در نظر داشته باشید تا بتوانید به سایت‌های مانند نتلفلیکس و HBO دسترسی پیدا کنید.

بهترین فیلترشکن برای ایران

در زیر لیستی از بهترین VPN ها برای ایران را پیدا می‌کنید. ما این موارد را با در نظر گرفتن ویژگی‌های امنیتی و حریم خصوصی، قابلیت‌های رفع انسداد، قیمت‌گذاری و موارد دیگر به تفصیل بررسی می‌کنیم.

1. DorVPN

DorVPN یکی از انتخاب های برتر برای ایران است. سرعت اتصال چشم‌گیر این فیلترشکن، عدم ثبت گزارش فعالیت‌های کاربر توسط آن و قابلیت رفع مسدودیت بالای این وی پی ان به شما امکان می‌دهد تا آزادانه از اینترنت ایران استفاده کنید و همزمان امنیت و ناشناس‌بودن خودتان را نیز حفظ کنید.

این وی پی ان دارای ویژگی‌های امنیتی زیادی است که برای حفظ حریم خصوصی و امنیت در هنگام استفاده از اینترنت ایران عالی هستند. در میان بررسی‌های ما، این فیلترشکن، به راحتی شبکه‌های اجتماعی و سرویس‌های پخش را از حالت انسداد خارج کرد. این وی پی ان، تنوع و تعداد بالای سرور دارد. این موضوع به شما کمک می‌کند تا برای رفع محدودیت‌های در نقاط مختلف ایران مشکلی نداشته باشید.

Kill Switch ویژگی جذاب دیگر این فیلترشکن است. این قابلیت باعث می‌شود تا در هنگام قطع وی پی ان، اینترنت شما نیز قطع شود تا مدیران ایران نتوانند، تشخیص دهند که شما از فیلترشکن استفاده می‌کنید. علاوه بر این، این فیلترشکن از رمزگذاری  AES-256 بهره می‌برد. به این صورت از نظر امنیت نیز خیال شما به طور کامل راحت است و نیاز به نگرانی نیست.

این وی پی ان از روش‌های مانند WireGuard برای رفع محدودیت‌ها استفاده می‌کند، بنابراین سرعت بسیار بالایی دارد و شما در هنگام استفاده از آن برای رفع مسدودیت‌ها با مشکل سرعت روبه‌رو نخواهید بود. همچنین قابلیت نصب روی انواع مختلف دستگاه‌های اندرود و آی او اس، مک بوک و ویندوز را دارد و شما از این نظر نیز محدودیتی نخواهید داشت. به همین دلیل یکی از بهترین فیلترشکن ها برای ایران به شمار می‌آید و به خوبی می‌تواند نیازهای شما را برآورده سازد.

2. NordVPN

با در نظر گرفتن همه موارد، NordVPN یکی از بهترین وی پی ان ها برای ایران است. این فیلترشکن، امنیت بسیار بالایی دارد، به شما کمک می‌کند تا در هنگام استفاده از اینترنت، حریم خصوصی خود را حفظ کنید و در کنار آن قابلیت‌های رفع مسدودیت بالایی برای شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های مختلف دارد که بسیار قابل‌توجه به شمار می‌آید.

به کمک ویژگی های امنیتی، NordVPN  می‌تواند به راحتی محدودیت‌ها دور بزند. این فیلترشکن می‌تواند این کار را برای سایت‌های مختلف مانند نتفلیکس و شبکه‌های اجتماعی مختلف انجام دهد. این وی پی ان، دارای قابلیت Kill switch است که در هنگام قطع وی پی ان، اینترنت را نیز قطع می‌کند تا کسی متوجه استفاده شما از فیلترشکن نشود. همچنین این وی پی ان تبلیغات مزاحم رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف را مسدود می‌کند تا در هنگام استفاده از آن‌ها شما را آزار ندهند.

وقتی با استفاده از این فیلترشکن به سایتی وارد می‌شوید، تهدیدات امنیتی در صورت وجود توسط این فیلترشکن به شما گزارش داده می‌شود تا خیالتان از امنیت آن‌ها راحت باشد و از این نظر دغدغه‌ای نداشته باشید. تعداد و تنوع بالای سرورهای این فیلترشکن دیگر ویژگی آن به شمار می‌آید.

با استفاده از این سرورها، در هر نقطه ایران شما به راحتی می‌توانید سایت‌های مسدودشده را باز کنید و به گشت و گذار در آن‌ها بپردازید. سرعت بالای این وی پی ان، دیگر مزیت آن است و آن را به یکی از گزینه‌های مطلوب برای دانلود در ایران تبدیل کرده است.

این برنامه را می‌توانید روی انواع مختلف دستگاه‌های اندرویدی، ویندوزی، مک بوک و آی او اسی نصب کنید و برای رفع محدودیت از آن بهره ببرید. هزینه این وی پی ان را نیز با استفاده از رمزارز می‌توانید پرداخت کنید و از این نظر محدودیت نخواهید داشت. قبل از خرید این وی پی ان، نیز می‌توانید از آن 7 روز به صورت رایگان استفاده کنید و 30 روز تضمین بازگشت وجه دارد.

3. Surfshark

Surfshark  یکی دیگر از بهترین VPN های ایران است، به خصوص اگر نیاز به وی پی ان دارید که امکان استفاده همزمان از آن روی چند دستگاه وجود دارد. این برنامه این قابلیت را دارد و به راحتی شما می‌توانید با استفاده از آن محدودیت‌های سایت و پلتفرم‌های مختلف را رفع کنید.  این فیلترشکن دارای Camouflage است. با استفاده از این قابلیت، ترافیک اینترنت شما مانند حالت عادی به نظر می‌رسد.

Kill Switch دیگر قابلیت این فیلترشکن است. وجود این قابلیت کمک می‌کند تا در هنگام قطع وی پی ان، اینترنت شما نیز قطع شود تا کسی متوجه استفاده شما از آن‌ها نشود. همچنین این قابلیت شما را از خطر هک‌شدن به وسیله هکرها نجات می‌دهد و از این جهت نیز خیالتان را راحت می‌کند. IP Rotatorh این برنامه به طور منظم یک ای پی جدید تولید می‌کند تا اختلالی در هنگام استفاده شما از برنامه‌های مختلف اسپاتیفای به وجود نیاید و باعث می‌شود تا به طور کامل ناشناس بمانید.

تعداد بالا و تنوع سرورهای این فیلترشکن، نیز دیگر مزیت آن است که کمک می‌کند تا از نقاط مختلف ایران بتوانید از سایت‌های مسدودشده استفاده کنید و مشکلی نداشته باشید. این برنامه، هیچگونه اطلاعاتی را ذخیره نمی‌کند و از این نظر خیال شما راحت و آسوده باشد. همچنین تمامی داده‌ها با استفاده از استاندارد رمزنگاری دوبیتی، رمزنگاری شده‌اند تا امنیت آن‌ها حفظ شود و کسی نتواند به داده‌های شما دسترسی پیدا کند.

Surfshark VPN در هلند مستقر است، که مکانی دوستانه برای حفظ حریم خصوصی است و تحت یک خط مشی سختگیرانه عدم ورود به سیستم عمل می کند. اطلاعات مربوط به فعالیت های آنلاین خصوصی شما را نظارت یا جمع آوری نمی کند. علاوه بر این، تمام داده ها با رمز پیشرفته ChaCha20 رمزگذاری شده اند تا برای افراد خارجی قابل دسترسی نباشد. از این فیلترشکن، می‌توانید 30 روز به صورت رایگان نیز استفاده کنید.

DorVPN؛ بهترین فیلترشکن برای ایرانسل

این وی پی ان، امنیت بالایی دارد و از روش‌های مختلف پرسرعت برای دورزدن محدودیت‌ها استفاده می‌کند، بنابراین بهترین گزینه برای خرید وی پی ان در ایران به شمار می‌آید. بنابراین توصیه می‌کنیم، وقت را تلف نکنید و همین الان برای دانلود و خرید فیلترشکن دور اقدام کنید تا بتوانید به صورت آزادانه از اینترنت در ایران استفاده کنید و حریم خصوصی و امنیت خودتان را نیز به طور کامل حفظ کنید و از نظر با دغدغه‌ای روبه‌رو نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *