آموزش

بهترین vpn برای اینستاگرام

بهترین vpn برای اینستاگرام

اگر می‌خواهید از اینستاگرام در ایران، چین، روسیه یا کشورهای دیگری که آن را مسدود کرده‌اند، استفاده کنید، باید فیلترشکن اینستاگرام قوی داشته باشید. ما تعداد زیادی وی پی ان را بررسی کردیم و بسیاری از آن‌ها به خاطر سرعت یا امنیت پایین مناسب نیستند. در ادامه از میان موارد مناسب، بهترین vpn ها برای اینستاگرام را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید به راحتی از این شبکه اجتماعی استفاده کنید و در این زمینه مشکلی نداشته باشید.

چرا برای اینستاگرام به VPN نیاز دارید؟

شما به دلیل‌های مختلفی ممکن است که نیاز به وی پی ان قوی برای اینستاگرام داشته باشید. در این قسمت مهم‌ترین این دلیل‌ها را برای شما بیان می‌کنیم:

  • در بسیاری از محل‌های عمومی مانند مدارس استفاده از اینستاگرام محدود است. در این مکان‌ها شما نیاز دارید تا از وی پی ان برای اتصال به اینستاگرام و مشاهده پست و استوری‌های آن استفاده کنید. هنگامی که از وی پی ان استفاده می‌کنید، همچنین فعالیت‌های آنلاین شما از دید مدیران دولتی مخفی خواهد ماند و به این صورت می‌تواند حریم خصوصی خودتان را نیز حفظ کنید.
  • برخی از امکانات و موسیقی‌های اینستاگرام در برخی مناطق قابل دسترس نیستند، در این مناطق برای دسترسی به این امکانات باید از وی پی ان استفاده کنید. زیرا فیلترشکن مکان جغرافیایی شما را به طور کامل تغییر می‌دهد و به این صورت محدودیت موجود به طور کامل برای شما از بین خواهد رفت. از محدودیت های جغرافیایی اینستاگرام عبور کنید.

چگونه VPN ها را برای اینستاگرام انتخاب کردیم؟

VPN را برای اینستاگرام

ما پس از آزمایش وی پی ان مختلف به لیست این مقاله رسیدیم. برای آزمایش وی پی ان و آماده کردن لیست مناسب برای خرید vpn، یکسری معیارها را در نظر گرفتیم که در ادامه آن‌ها را برای شما بیان خواهیم کرد.

امنیت  VPN 

در لیست ما فقط وی پی ان‌هایی قرار گرفته‌اند که دارای استاندارد رمزگذاری مناسبی هستند و از قابلیت Kill switrch نیز بهره‌مند هستند. همچنین ما به عدم جمع‌آوری اطلاعات توسط این فیلترشکن نیز توجه ویژه‌ای داشتیم.

سرعت

تنها فیلترشکن‌هایی در لیست قرار گرفتند که از روش اتصال مناسب و پرسرعتی مانند WireGuard استفاده می‌کنند. زیرا در هنگام استفاده از وی پی ان سرعت بسیار مهم است و افت سرعت باعث می‌شود تا شما تجربه بدی در هنگام استفاده داشته باشید. نسخه NordVPN از WireGuard است). زیرا این پروتکل سرعت اتصال فوق العاده ای را بدون به خطر انداختن امنیت ارائه می دهد

بهترین VPN ها برای اینستاگرام

1. DorVPN

سرعت بالای این برنامه این کار را ممکن می‌سازند تا فید اینستاگرام خودتان را بتوانید با سرعت بالا به روز کنید. این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن برای اینستاگرام است و از پروتکل‌های اتصالی مانند Openvpn، Cisco، V2ray وIkev2  استفاده می‌کند. سرعت سرورهای این وی پی ان برای اینستاگرام بسیار بالا است و باتری زیادی نیز استفاده نمی‌کند که کمک می‌کند تا باتری موبایل شما به میزان کم‌تری مصرف شود.

این وی پی ان همچنین دارای قابلیت Kill switch است که در صورت قطع اینترنت، وی پی ان شما را نیز قطع خواهد کرد تا کسی متوجه استفاده شما از فیلترشکن نشود. همچنین آی پی شما توسط وی پی ان مخفی می‌شود تا هکرها نتوانند از آن برای حملات و نفوذ استفاده کنند و به این صورت امنیت شما نیز حفظ می‌گردد. همین موارد باعث می‌شود تا یکی از بهترین انتخاب‌ها جهت خرید فیلتر شکن باشد.

2. NordVPN

وقتی صحبت از انتخاب بهترین vpn برای اینستاگرام می شود، این برنامه یکی از بهترین موارد به شمار می‌آید. تنوع سرورهای زیاد این وی پی ان به شما کمک می‌کند تا بتوانید در هر مکانی به راحتی  بتوانید از اینستاگرام استفاده کنید و مشکلی در این زمینه نداشته باشید.

این فیلترشکن از استاندارد رمزگذاری  AES-256  استفاده می‌کند که باعث می‌شود تا امنیت داده‌های شما به طور قابل توجهی افزایش یابد.  این برنامه دارای قابلیت Kill switch است. این قابلیت کمک می‌کند تا در صورت قطع وی پی ان، اینترنت شما نیز به سرعت قطع گردد تا کسی متوجه استفاده شما از وی پی ان نشود.  این امکان از شما در برابر نفوذ هکرها نیز محافظت می‌کند و از هرگونه نشت اطلاعاتی به طور کامل جلوگیری می‌کند. همچنین این فیلترشکن اینستاگرام قوی داده‌ای را ذخیره نمی‌کند و نیازی به نگرانی از این بابت نیست.

این برنامه از پروتکل تونل‌زنی NordLynx استفاده می‌کند که سرعت بسیار بالایی دارد و شما می‌توانید پست‌ها، استوری‌ها و ریلزهای اینستاگرام را با سرعت بسیار بالایی مشاهده کنید.

3. Surfshark 

این برنامه یکی از بهترین vpn ها برای اینستاگرام است و  می‌تواند به راحتی محدودیت‌های جغرافیایی موجود در کشورهای مختلف را دور بزند و به شما کمک کند تا در آن مکان‌ها نیز از اینستاگرام به راحتی استفاده کنید و مشکلی در این زمینه نداشته باشید. 3200 سرور این وی پی ان در 100 کشور دنیا به شما کمک می‌کند تا مشکلی برای اتصال به اینستاگرام در هیچ مکانی نداشته باشید و به راحتی بتوانید از این برنامه استفاده کنید.

داده‌های شما در این برنامه به طور کامل امن باقی می‌ماند، زیرا این برنامه از رمزگذاری  AES-256استفاده می‌کند. علاوه بر این استاندارد رمزگذاری این فیلترشکن دارای قابلیت Kill switch است که در صورت قطع وی پی ان، به سرعت اینترنت شما را نیز قطع خواهد کرد. نرم‌افزار آنتی ویروس این برنامه خیال شما را نیز از بابت ویروس‌ها نیز به طور کامل راحت می‌کند.

سرعت این وی پی ان قوی برای اینستاگرام بسیار بالا است، زیرا از روش اتصال WireGuard استفاده می‌کند. این روش اتصال سرعت بسیار بالایی دارد و به این صورت شما در هنگام استفاده از اینستاگرام با مشکل سرعت روبه‌رو نخواهید شد.

4. IPVanish

IPVanish یکی از محبوب ترین‌ VPN های موجود در بازار است، زیرا دارای امنیت بالا در کنار رابط کاربری ساده و آسان است.

این برنامه دارای 2400 سرور در 55 کشور دنیال است که رفع انسداد محدودیت‌های اینستاگرام در مکان‌های مختلف دنیال را بسیار راحت می‌کند. این وی پی ان از رمزگذاری AES-256 استفاده می‌کند. استفاده از این استاندارد رمزگذاری کمک می‌کند تا امنیت داده‌های اینستاگرام به طور کامل حفظ شود و در این زمینه مشکلی نداشته باشید. ای پی شما نیز به طور کامل مخفی می‌شود تا هکرها و  مدیران دولتی نتوانند به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

استفاده از Kill switch امکان دیگر این وی پی ان است که در هنگام قطع وی پی ان، اینترنت را نیز به طور کامل قطع خواهد کرد تا شما از این جهت نیز دغدغه‌ای داشته باشید. این برنامه از روش اتصال WireGuard استفاده می‌کند. این روش سرعت بالایی دارد و از به وجود آمدن افت سرعت در هنگام استفاده از اینستاگرام با وی پی ان جلوگیری می‌کند.

DorVPN؛ بهترین vpn برای اینستاگرام

این برنامه سرعت و امنیت بسیار بالایی دارد؛ بنابراین بهترین انتخاب در هنگام استفاده از اینستاگرام است. همچنین تنوع سرورهای بالایی دارد و هیچگونه داده‌ای را نیز ذخیره نمی‌کند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم، وقت را تلف نکنید و همین الان برای خرید وی پی ان دور اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *