آموزش

3 دلیل مهم که نیاید از فیلترشکن رایگان استفاده کنیم؟

فیلترشکن رایگان

این که چرا نیاید از فیلترشکن رایگان استفاده کنیم ؟ قبلا نیز در سایت dorvpn.com مطالبی منتشر کرده ایم اما امروز و به دلیل ضرورت عدم استفاده از vpn رایگان این نوشته را برای شما کاربران همیشه همراه سایت منتشر خواهیم کرد؟

1- چرا اصلا فیلترشکن رایگان که هزینه راه اندازی زیادی هم دارد ، در دسترس کاربران قرار می گیرد ؟

شاید بعضی از کابران موبایل پیدا کردن یک فیلترشکن رایگان که سرعت نسبتا خوبی دارد را هم به لحاظ هزینه‌ای و هم از نگاه امنیتی یک شانش و یک زرنگی بزرگ بدانند ، اما در واقعیت اصلا ماجرا چیز دیگری است ! که مهم‌ترین دلیل عدم استفاده از vpn رایگان، نبود امنیت و لو رفتن اطلاعات کاربران ، پهنای باند پایین و عدم برخورداری از خدمات پشتیبانی است.

2- اپلیکیشن های فیلترشکن رایگان چه اطلاعاتی را از کاربر می گیرند؟

یکی از مهم‌ترین اهداف وی پی ان‌های رایگان ، جمع آوری اطلاعات کاربران و فروش آن‌ها به سرویس‌های تبلیغاتی است! ارائه دهندگان vpn رایگان اطلاعات تمامی سایت‌هایی که کاربران بازدید می‌کنید را ذخیره کرده‌ و به این صورت، آرشیو اطلاعات آن‌ها را با دریافت هزینه هایی هنگفت در اختیار شرکت های دولتی و خصوصی به منظور تبلیغات و بهربرداری های سیاسی و …  قرار می دهد.

3- آیا اپلیکیشن های فیلترشکن رایگان به گالری و شماره تلفن های کاربران دسترسی دارند ؟

هیچ کارشناسی این موضوع را رد نکرده است بنابراین استفاده از خدمات رایگان در حالت غیر عادی خود چندان هم منطقی و علمی نیست و می توان گفت که استفاده کنندگان از خدمات رایگان فیلترینگ همیشه در معرض خطر لو رفتن اطلاعات شخصی و کاری خود هستند.

سه خطر  مهم استفاده از VPN رایگان

فیلترشکن رایگان = لو رفتن اطلاعات شخصی

فیلترشکن رایگان = خطر هک گوشی

فیلترشکن رایگان = استفاده از پردازنده گوشی و داغ شدن و کاهش عمر باطری

پس چه باید کرد ؟

از dorvpn.com کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *