خرید vpn, وی پی ان رایگان

خرید vpn پرسرعت را با دور وی پی ان تجربه کنید

خرید vpn

این روزها خرید vpn یکی از چالش های بزرگ ما ایران هاست چرا که با محدودیت های دسترسی به اینترنت محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و در گذشته نیز فیسبوک از دسترس خارج شده تا خرید vpn همواره از اولویت های هزینه در حوزه ی اینترنت کشور باشد.

بنابراین خرید vpn در حالی این روزها سرانه ی هزینه های خانوارهای ایرانی را در شرایط بد اقتصادی بالا برده است که باید برای خرید vpn به هر سایتی و هر کانال تلگرامی اطمینان نکرده و تنها برای خزید فیلترشکن از سایت ها و اپلیکیشن هایی معتبر اقدام به خرید کرد تا ریسک پرت هزینه های مربوط به این کار را به صفر رساند.

مثلا به عنوان مثال اگر یک خانوار 4 نفره ایرانی بخواهد هر ماه اقدام به خرید vpn نماید ،حدودا بایستی مبلغی معادل 400 الی 600 هزار تومان هزینه برای ایم مقوله پرداخت کند.

خرید vpn

بنابراین اگر خرید vpn از مرجعی معتبر تهیه نشود، کاربر بایستی ریسک قطع دسترسی را از یک سو و از سوی دیگر کندی سرعت فیلتر شکن را بپذیرد.

بنابراین سایت و اپلیکیشن dorvpn.com به گواه کاربرانش هم سرعت قابل قبولی دارد ، هم پشتیبانی آنلاین 24 ساعته آن برای کاربرانش قانع کننده است و هم قیمت آن منصفانه و حجم ارسالی به سمت کاربر را واقعی و بدون هیچگونه کم فروشی اعمال می کند.

در این میان پیشنهاد می شود که برای خرید آنی vpn همین الان با نصب اپلیکیشن اندروید و ios دور وی پی ان dorvpn با خیالی راحت و تنها با چند کلیک ساده چالش و استرس خرید فیلترشکن را برای همیشه فراموش کنید.

اپلیکیشن « دور وی پی ان » را اینجا دانلود کنید

دانلود رایگان فیلترشکن
فیلترشکن آیفون
فیلترشکن اندروید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *