با نصب اپلیکیشن DORVPN سه روز فیلترشکن رایگان استفاده کن

اولین مرحله برای خرید و استفاده از وی پی ان «دور بزن»، دانلود اپلیکیشن اندروید آن از وبسایت رسمی به آدرس dorvpn.com یا گوگل پلی است. البته نسخه iOS این وی پی ان نیز از طریق اپ استور قابل دسترسی است.

پس از دانلود، مراحل نصب را تکمیل کنید تا اپلیکیشن روی دستگاه اندروید شما نصب شود. پس از آن، قادر به استفاده رایگان برای مدت محدود و خرید اشتراک هستید.

ثبت نام در Dor VPN برای خرید وی پی ان اندروید

برای استفاده از خدمات وی پی ان دور بزن، ابتدا باید در آن ثبت نام کرده و یک اکانت بسازید. برای این کار، اپلیکیشن را باز کرده و روی دکمه اتصال وسط صفحه ضربه بزنید.

ثبت نام در دور وی پی ان اندروید

سپس در پیغام نمایش‌داده‌شده، برای ساخت حساب کاربری روی «ثبت نام» ضربه بزنید.

ساخت اکانت در dor vpn

در صفحه جدید، در کادر اول ایمیل یا شماره موبایل و در کادر دوم رمز عبوری دلخواه را وارد کنید. اکنون با لمس گزینه «ثبت نام»، حساب کاربری شما ساخته می‌شود.

ساخت اکانت در dor vpn

حال دوباره صفحه اصلی اپلیکیشن Dor VPN باز می‌شود. با استفاده از سرور انگلیس و بدون خرید اشتراک، تا 3 روز به‌صورت رایگان قادر به استفاده از دور وی پی ان هستید. با این وجود، از آنجایی که تعداد کاربرهای قابل اتصال به سرورهای رایگان بیشتر از سرورهای اشتراکی است، ممکن است با افت سرعت مواجه شوید. برای داشتن تجربه کاربری بهتر، خرید VPN برای اندروید از طریق وی پی ان دور بزن را پیشنهاد می‌کنیم.

خرید اشتراک دور وی پی ان

برای خرید وی پی ان اندروید و البته سرویس‌های اشتراکی Dor، در صفحه اصلی، روی آیکن سمت چپ پایین صفحه ضربه بزنید.

تنظیمات حساب دور vpn

در صفحه جدید، روی «خرید اشتراک» ضربه بزنید تا صفحه سرویس‌های اشتراکی دور وی پی ان باز شود.

خرید اشتراک وی پی ان دور بزن

در این قسمت، با توجه به ترجیحات شخصی و قیمت‌های نمایش داده شده، سرویس مورد نظر خود را انتخاب کرده و گزینه «خرید» زیر آن را لمس کنید.

انتخاب سرویس dor vpn

سپس پیغامی تحت عنوان «کارت به کارت» روی صفحه ظاهر می‌شود. روی آن ضربه بزنید.

پیام کارت به کارت وی پی ان دور بزن

اکنون مرورگر تلفن همراه باز شده و پیغامی نمایش داده می‌شود. پس از مطالعه کامل، روی «نمایش کارت» ضربه بزنید.

پیغام هشدار فیلتر شکن dor vpn

اکنون پیام جدیدی ظاهر می‌شود. پس از مطالعه، «متوجه شدم» را لمس نمایید.

پیام توجه در فیلتر شکن دور vpn

وی پی ان اندروید

همانطور که در پیام قبل نیز گفته شد، اکنون باید مبلغ اشتراک را به شماره کارت نمایش داده شده کارت به کارت کنید. دقت داشته باشید که این صفحه درگاه پرداخت نیست و باید مبلغ سرویس مورد نظر خود را با استفاده از اپلیکیشن همراه بانک، ابزارهای انتقال وجه نظیر آپ یا عابر بانک، به شماره کارت مربوطه ارسال نمایید.

کارت به کارت هزینه اشتراک در dor vpn

پس از ارسال موفقیت‌آمیز مبلغ، 5 دقیقه منتظر مانده و سپس برای بررسی تراکنش پرداخت خرید وی پی ان توسط اپلیکیشن، فقط شماره کارت خود را در کادر مربوطه وارد کنید. نهایتا کد امنیتی را وارد کرده و روی «چک کردن پرداخت» ضربه بزنید.

تکمیل خرید dor vpn

پس از تایید پرداخت، حساب شما فعال شده و قادر به استفاده از سرورهای مختلف دور وی پی ان هستید. در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص سرویس‌ها یا مشکلات دیگر، با انتخاب آیکن آدمک سمت راست پایین صفحه اصلی، یک تیکت ثبت کنید.

پشتیبانی وی پی ان دور بزن

به هنگام خرید وی پی ان اندروید خیالتان راحت باشد که پشتیبانان Dor VPN در سریع‌ترین زمان ممکن سوالات شما را پاسخ خواهند داد.